1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

У Стрию, на будівлі 7-ї школи, урочисто відкрили мурал

 У Стрию, на будівлі 7-ї школи, урочисто відкрили мурал

   

                У Стрию, на будівлі 7-ї школи, урочисто відкрили мурал на всю стіну альма-матер з понад сторічною історією. Згідно з рескриптом Міністерства знань і освіти Австрійської імперії від 18 грудня 1872 року №15628, дозволено заснувати реальну школу в Стрию. Нагадаємо, тут навчалися: Мирослав кардинал Іван Любачівський, Степан Бандера, Олекса Гасин, Лев Ребет, Філарет Колесса, Нестор Нижанківський.            У Стр... Read more...

Школа взимку

Школа взимку

   Школа взимку

Read more...

Пам’ятник людині, яка стала легендою

Пам’ятник людині, яка стала легендою

     Перед школою височіє пам’ятник людині, яка стала легендою, - Степану Бандері. Бронзова постать з гордо піднятою головою, весь у польоті, у боротьбі, здається , от – от зійде з п’єдесталу і попрямує назустріч вітру. Відкрито пам’ятник     29 червня 1992 року, скульптор Іван Самотос  та архітектор  Володимир  Каменщик.

Read more...

У Стрию відкрили дошку Леву Ребету

У Стрию відкрили дошку Леву Ребету

У суботу, 21 жовтня 2017 р., у Стрийській школі №7 відкрили та освятили меморіальну дошку  Read more...

Previous
Next
 • У Стрию, на будівлі 7-ї школи, урочисто відкрили мурал

  У Стрию, на будівлі 7-ї

 • Школа взимку

  Школа взимку

 • Пам’ятник людині, яка стала легендою

  Пам’ятник людині, яка

 • У Стрию відкрили дошку Леву Ребету

  У Стрию відкрили дошк

У Стрию, на будівлі 7-ї школи, урочисто відкрили мурал

Striy 7 shkola mural   

                У Стрию, на будівлі 7-ї школи, урочисто відкрили мурал на всю стіну альма-матер з понад сторічною історією. Згідно з рескриптом Міністерства знань і освіти Австрійської імперії від 18 грудня 1872 року №15628, дозволено заснувати реальну школу в Стрию. Нагадаємо, тут навчалися: Мирослав кардинал Іван Любачівський, Степан Бандера, Олекса Гасин, Лев Ребет, Філарет Колесса, Нестор Нижанківський.

Striy 7 shkola mural


            У Стрию, на будівлі 7-ї школи урочисто відкрили мурал на усю стіну альма-матер з понад сторічною історією. Згідно з рескриптом Міністерства знань і освіти від 18 грудня 1872 року №15628, дозволено заснувати реальну школу в Стрию. Нагадаємо, тут навчалися: Мирослав кардинал Іван Любачівський, Степан Бандера, Олекса Гасин, Лев Ребет, Філарет Колесса, Нестор Нижанківський.


Це пам’ятка архітектури початку ХІХ століття. До 1995 року школа з російською мовою викладання, з 1995 року отримала статус української школи. Символічну червону стрічку розрізали директор навчального закладу Ярослав Білинський і заступник міського голови Стрия Роман Волинець. Зображена книга має спонукати читати усіх: від першокласника до випускників, і буде окрасою не тільки школи, а й усього міста.
Ще у листопаді 2016 року учні ЗОШ №7 м. Стрия звернулися до художників-муралів – команди «Kickit Art» (зокрема, трьох юнаків: братів Сергія і Віталія Грехів з Івано-Франківська та Володі Федусіва з Моршина) з пропозицією розмалювати одну зі стін рідної школи. Майстри пензля дали цілий список, що необхідно для реалізації їхнього задуму.
Для цього завзяті школярі, взяли участь у Всеукраїнському проекті «Відкриваємо Україну», надіславши на конкурс свою ідею. Кошти зібрали за допомогою підприємців міста і власних «кишенькових». Ескізи шкільної тематики розробили художники, а вже один з них вибирали самі учні.
Раніше ця команда вже працювала у Стрию – розмалювала фасад будинку на вул. 1-го Листопад

Лічильник відвідувань

Сьогодні 17
Вчора66
На цьому тижні 375
Минулого тижня 379
Цей місяць 926
Минулий місяць 1456
За весь час 43810

Корисні посилання

Календар


листопада 2018
ПВСЧПСН
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Погода