Медалісти школи

Список учнів школи, нагороджених золотою та срібною медалями

Досягнення в науці

Програма майбутніх лідерів- програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту освіти США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти за підтримки МОН. Програма дає можливість українським студентам навчатися в американській школі і жити в американській сім’ї протягом 1 навчального року.

Організація Американські Ради з Міжнародної освіти з радістю повідомляє, що вже відомі цьогорічні переможці відбіркового конкурсу програми FLEX.

Одна з них - Бондаренко Богдана –учениця 11а класу

фото з телефона 333

2 Вчитель « Основ здоровя» Пущак Володимир Ігорович – лауреат обласної премії молодим ученим і дослідникам. Цю премію вручають молодим ученим і дослідникам до Міжнародного дня науки заради миру.

________________________________________________________________________________________________________________

20-23 листопада 2018 року у Києві відбувся фінальний етап ІХ Всеукраїнської науково- технічної виставки конкурсу молодіжних інноваційних проектів « Майбутнє України». Серед дипломантів  виставки конкурсу в секції « Електроніка та приладобудування»  Шкляров Віталій – учень 11 класу школи