Територія обслуговування

україна
СТРИЙСЬКА  МІСЬКА  РАДА  ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Від 19лютого 2018р. №25

Про організацію проведення обліку дітей
шкільного віку, закріплення вулиць за
закладами загальної середньої освіти
та роботи щодо охоплення навчанням
дітей і підлітків шкільного віку в м. Стрию

На виконання ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.66п.2 Закону України „Про освіту”, «Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів»затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року №684, з метою повного і своєчасного обліку дітей і підлітків шкільного віку, дотримання конституційних вимог щодо охоплення їх навчанням для здобуття повної загальної середньої освіти та відповідно до п. п. 2 п. а, та п. п. 4 п. б ст32 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні” виконком міської ради:
в и р і ш и в:
  1. Забезпечити виконання Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року №684.
  2. Закріпити вулиці міста за закладами загальної середньої освіти (ЗЗСО) (згідно з додатком №1)