Проект «Енергоефективні школи: нова генерація» За підтримки Міністерства освіти і науки України (лист МОН від 24.11.2017 No 1/9-633) та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у 2017-2018 н. р. розпочалася п’ята хвиля проекту «Енергоефективні школи: нова генерація». Стрийська ЗШ І-ІІІ ступенів No7 долучилася до Інноваційного проекту
«Енергоефективні школи: нова генерація»! Безпосередньо до навчання приступили (пройшли вхідне анкетування, вступний урок та перейшли до першої теми) учні 8-А та 8-Б пілотних класів,під керівництвом вчителів фізики
Литвиненко Н.О. та Винницької М.С., і розпочали цікавий курс за вибором «Основи енергопостачання та енергозбереження». Проект «Енергоефективні школи: нова генерація» є одним із найуспішніших освітніх проектів з енергоефективності в Україні. Головна мета проекту – пропагування серед школярів, їхніх батьків та вчителів дбайливого ставлення до енергоресурсів, формування особистої відповідальності за тепло та комфорт у своїх помешканнях, виховання свідомого екологічно-орієнтованого споживача житлово-комунальних послуг. Серед завдань проекту – сприяння розширенню можливостей зацікавлених сторін для ефективного інвестування в енергоощадні проекти в секторі житлових та громадських будівель, розповсюдження кращих практик реалізації заходів з енергозбереження, застосування нових енергоефективних технологій, обладнання та матеріалів.

енен2