Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 продовжує працювати в Проєкті ДТЕК  EnergySchool. Цього року учні 11 – А класу вдруге опановують курс                 « Абетка з основ житлово – комунального управління» та онлайн – гру

« Розумний будинок»  за особливим форматом. Створено 6 міжрегіональних класів, в кожному з яких навчаються по 8 учнів з різних міст. Наші учні об’єдналися в один клас з учнями Щастинської ЗОШ №1 Луганської області.

Учасники з різних куточків України 15 жовтня познайомилися один з одним в форматі zoom- конференції, прослухали лекцію про створення єдиної команди,  подивилися відеопрезентацію та пройшли онлайн – квест.

Налагодження партнерських відносин між вчителями та формування ефективних учнівських команд є запорукою успіху.