Офіційний сайт Стрийської ЗШ I-ІІІ ступенів №7
Вітаємо на оновленому сайті школи
м. Стрий вул. Коллеси, 12
(03245)-5-20-52 ДИРЕКТОР (03245)-7-12-96 БУХГАЛТЕРІЯ
school7-str@ukr.net

Офіційний сайт Стрийської ЗШ I-ІІІ ступенів №7

Вітаємо на оновленому сайті школи
МЕНЮ

НФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ

hqdefault.jpg

Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7  використовує комп’ютерну програму «КУРС: Школа» для закладів загальної середньої освіти та «КУРС: Сайт» для автоматизації передачі даних на WEB-портали верхнього рівня. Дозволяє автоматизувати і якісно керувати навчальними процесами.

Генерує обов’язкові форми звітності ЗНЗ-1 і 83-РВК, затверджені наказом    № 766 МОНМС України від 02.07.2012 року, форму статистичної звітності 77-РВК, затверджену наказом Держкомстату  № 317 від 06.08.2010 року і пересилає їх електронні версії згідно підпорядкованості.

Допомагає встановити навантаження вчителям. Складає розклад занять як в ручному, так і в автоматичному режимі. Програма «КУРС: Школа» може працювати в двох режимах: з доступом і без доступу до мережі Інтернет. Адреса сайту підтримки: www.ekyrs.org

 

unnamed-1.jpg

Портал ІСУО – інформаційна система управління освітою. Приймає і консолідує дані із закладів загальної середньої освіти, генерує обов’язкові форми звітності  ЗНЗ-1 та  83-РВК  і пересилає їх електронні версії згідно підпорядкованості. Дозволяє здійснювати пошук інформації. Має надійні алгоритми захисту інформації від несанкціонованого використання. Склад  і функціонал може доповнюватися і нарощуватися в залежності від завдань і потреб.    Школа працює у  науково – педагогічному проекті- Електронна атестація педагогічних працівників. Адреса в мережі Інтернет: www.isuo.org

Школа  працює  в  шкільній освітній мережі «Електронний щоденник» , що  дозволяє вчителям виставляти оцінки і вести облік відвідуваності в класних журналах, опубліковувати домашні завдання як для всього класу, так і персонально для кожного учня. Зручно спілкуватися та обмінюватися інформацією всім учасникам освітнього процесу. Батьки завжди мають можливість слідкувати за тим, що відбувається в школі. Існує можливість архівувати дані, аналізувати відвідуваність і успішність як вчителям, так і батькам. Дозволяє робити висновки та різні статистичні вибірки. 

 

11113.jpg

© 2022. Всі права захищено.