Умови доступності закладу освіти

Засновником навчального закладу є територіальна громада м.Стрия в особі Стрийської міської ради (ст.1.4 Статуту).
 Управління навчальним закладом здійснюється територіальною громадою м.Стрия в  особі Стрийської міської ради.

Безпосереднє керівництво навчальним закладом здійснює його директор (ст. 4.1 Статуту).

Стрийська загальноосвітня школа №7 є школою І, ІІ, ІІІ ступенів.
      Мовою освітнього процесу в Стрийській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 є українська.

Станом на 10.09.2021р. в 22 класах школи навчається 649 учнь, середня наповнюваність класів 29,5 учнів.
 Зарахування учнів до навчального закладу здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  № 367 від 16.04.2018р.  за наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх – заяви батьків або осіб, які їх замінюють), а також свідоцтва про народження (копії), паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу) (ст.2.5 Статуту).

Прилегла територія школи дозволяє МГН (маломобільним групам населеня) заїхати на   школи. Для заїзду в будівлю школи пандус не потрібний, оскільки поріг дверей від тротуарної плитки виступає на 3 см. Ширина вхідних дверей до школи та класів дозволяє рух через них МГН (учениця на візку здавала ЗНО в  нашій школі). Є санвузол для МГН. Облаштовано туалетну кімнату для осіб із ООП, зокрема : широкий безпороговий прохід, достатня площа, наявні поручні. Відсутні: - тактильні таблички з шрифтом Брайля;  - ліфт на другий поверх. У 2021- 2022 н.р. створено 3 інклюзивні класи -2б, 4б, 7б. Відповідно до нозологій  для учнів з ООП створено команди супроводу, які розробили ІПР та індивідуальні плани відповідно до Методичних рекомендацій щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами-  лист МОН №1/9-436 від 30.08.2021 року. В інклюзивних класах працюють асистенти вчителів. У школі створено ресурсну кімнату для розвитку дітей та гармонізації їхнього  психоемоційного стану, яка дозволяє емоційно розвантажити дитину, зняти нервове збудження, знизити рівень агресії.