Офіційний сайт Стрийської ЗШ I-ІІІ ступенів №7
Вітаємо на оновленому сайті школи
м. Стрий вул. Коллеси, 12
(03245)-5-20-52 ДИРЕКТОР (03245)-7-12-96 БУХГАЛТЕРІЯ
school7-str@ukr.net

Офіційний сайт Стрийської ЗШ I-ІІІ ступенів №7

Вітаємо на оновленому сайті школи
МЕНЮ

Аскерова

Аскарова Людмила Юріївна

вчитель зарубіжної літератури, «Старший учитель»

  

Білощак  

Білущак Галина Юріївна

 вчитель трудового навчання, «Старший учитель»

Бліщак

Білущак Ігор Іванович

 вчитель трудового навчання, «Старший учитель»

  

Данилыв

Данилів Галина Дмитрівна

педагог-організатор, спеціаліст

Демчко 

Демчко Юлія Григорівна

вчитель початкових класів, вчитель І категорії

Демянова

Дем'янова Любов Володимирівна

вчитель хімії, «Вчитель-методист», «Відмінник освіти України»

Дрочак  

Дрочак Роман Степанович

вчитель математики, «Старший учитель», «Відмінник освіти України»  

Кіслічак 

Кіслічак Олена Євгенівна

вчитель біології, «Вчитель-методист»

Кобрин

Кобрин Оксана Сергіївна

вчитель початкових класів, вчитель ІІ категорії

САламаха

Саламаха Анна Юріївна

бібліотекар школи, спеціаліст

Турків

Турків Леся Степанівна

вчитель англійської мови, вчитель вищої категорії

СИМ

Сим Галина Стефанівна

вчитель початкових класів, «Старший учитель»

чабанович

Чабанович Тетяна Ярославівна

вчитель української мови та літератури, спеціаліст

Янкова

Янкова Світлана Романівна

вчитель математики, вчитель ІІ категорії

фОРОСТИНА

Форостина Тетяна Олегівна

вчитель української мови та літератури, спеціаліст

Рубан

Рубан Світлана Володимирівна

вчитель історії, правознавства, «Вчитель-методист»

радевич

Радевич Іван Олексійович

вчитель основ християнської етики, вчитель ІІ категорії

Попоаивч

Бежик Христина Сергіївна

вихователь групи продовженого дня, спеціаліст

Ортинська

Ортинська Любомира Іванівна 

вчитель інформатики та інформаційних технологій, «Вчитель-методист»

Ольшпнецька

Ольшанецька Галина Теодорівна

вчитель географії, вчитель вищої категорії

Мельник

Мельник Зоряна Іванівна

вчитель початкових класів, вчитель І категорії

Кулик

Кулик Ліліана Петрівна

вчитель англійської мови, «Старший учитель»

Масник

Масник Надія Василівна

вчитель початкових класів, «Старший учитель» 

Козлова

Козлова Віта Мирославівна

вчитель початкових класів, вчитель ІІ категорії

Гузан

Гузан Ірина Василівна

вчитель початкових класів, «Вчитель-методист»

 МЭРЧУК

Мєрчук Тетяна Зіновіївна

вчитель початкових класів, вчитель І категорії

Хоронжак

Хоронжак Леся Іванівна

вчитель початкових класів, «Старший учитель»

сосна

Сосна Леся Василівна 

практичний психолог школи,  спеціаліст вищої категорії

2

 Ярич Ярина Орестівна

вихователь групи продовженого дня, вчитель образотворчого мистецтва, вчитель ІІ категорії

8

Галечко Зоряна Іванівна

вчитель англійської мови, вчитель І категорії

12

Данильченко Наталія Павлівна

вчитель української мови та літератури, вчитель І категорії

17

Ігнатенко Людмила Михайлівна

вчитель історії, «Старший учитель»

Кулина

Кулина Леся Миронівна

вчитель української мови та літератури, «Старший учитель»

26

Литвиненко Надія Омелянівна

вчитель фізики, математики,  «Старший учитель»

34

Ортинський Роман Степанович

вчитель трудового навчання, вчитель вищої категорії

39

Пшик Оксана Зеновіївна

вчитель української мови та літератури, вчитель ІІ категорії

45454

Смірнова Ірина Атанасівна

вчитель математики, вчитель вищої категорії

тима

Тима Наталія Ярославівна

вчитель німецької мови, «Старший учитель»

кащій

Кащій Софія Іванівна

вчитель початкових класів, вчитель ІІ категорії

вчитель німецької мови, вчитель ІІ категорії

Балега Галина Миколаївна

вихователь групи продовженого дня,  спеціаліст

Войтович Любов Миколаївна

вчитель української мови та літератури, вчитель вищої категорії

Гуменна Ольга Зеновіївна

вихователь групи продовженого дня, спеціаліст

Косолович Надія Михайлівна

вчитель англійської мови, спеціаліст

  Насінник Іван Теодорович

вчитель фізкультури,  вчитель вищої  категорії

Пронський Іван Миколайович

вчитель математики, вчитель вищої категорії

Станчак Галина Петрівна

вчитель фізкультури,  вчитель вищої  категорії

 Береза Юлія Віталіївна

вчитель української мови та літератури, спеціаліст

Цяпко Іванна Андріївна

вчитель української мови та літератури, спеціаліст

Ільяшенко Юлія Сергіївна

керівник хореографічного гуртка, вчитель фізкультури, спеціаліст

Дубів Марія Ігорівна

 вчитель німецької мови

Завадак Оксана Володимирівна

 вчитель англійської мови

Ільницька  Марія Івананівна

вчитель математики

Карбан  Гплина Василівна

асистент вчителя

Кецик Михайло Степанович

вчитель фізкультури

Микитчак Оксана Ігорівна

асистент вчителя

Ференс Христина Ярославівна

вчитель основ здоров'я

Шнарій Галина Василівна

асистент вчителя

 

 

 

 

 

 

© 2021. Всі права захищено.