Офіційний сайт Стрийської ЗШ I-ІІІ ступенів №7
Вітаємо на оновленому сайті школи
м. Стрий вул. Коллеси, 12
(03245)-5-20-52 ДИРЕКТОР (03245)-7-12-96 БУХГАЛТЕРІЯ
school7-str@ukr.net

Офіційний сайт Стрийської ЗШ I-ІІІ ступенів №7

Вітаємо на оновленому сайті школи
МЕНЮ

У 2020-2021 навчальному році   Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 продовжує працювати в Проєкті ДТЕК  EnergySchool.

Перед школярами відкривається ще більше можливостей! Так,  учні 8 - х класів  опанували навчальний курс «Основи енергопостачання та енергозбереження» під керівництвом Винницької М.С.

Створено 6 міжрегіональних класів, у кожному з яких навчаються по 8 учнів з різних міст. Наші учні об’єдналися в один клас з учнями Щастинської ЗОШ №1 Луганської області. 

 

   Учасники з різних куточків України 15 жовтня познайомилися один з одним в форматі Zoom- конференції, прослухали лекцію про створення єдиної команди,  подивилися відеопрезентацію та пройшли онлайн – квест.

   Налагодження партнерських відносин між вчителями та формування ефективних учнівських команд є запорукою успіху. Цього року учні 11 – А класу вдруге опановують курс « Абетка з основ житлово – комунального управління» та онлайн – гру  « Розумний будинок»  за особливим форматом. Створення 6 міжрегіональних ефективних учнівських команд є запорукою успіху.  Учні 11 – А класу ,  які працювали  у міжрегіональному форматі проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація», взяли участь у  конкурсі на кращу композицію із вторинної сировини « Новорічна ялинка біля твого дому» та одержали цінні подарунки та диплом за успішне опанування цього курсу.  Учень 8б класу Соболєв Андрій нагороджений цінним подарунком за одержане перше місце у конкурсі. 

004 Копіювати

© 2022. Всі права захищено.