Офіційний сайт Стрийської ЗШ I-ІІІ ступенів №7
Вітаємо на оновленому сайті школи
м. Стрий вул. Коллеси, 12
(03245)-5-20-52 ДИРЕКТОР (03245)-7-12-96 БУХГАЛТЕРІЯ
school7-str@ukr.net

Офіційний сайт Стрийської ЗШ I-ІІІ ступенів №7

Вітаємо на оновленому сайті школи
МЕНЮ

Ми раді вітати вас
на офіційному сайті нашої школи!

Сайт адресований усім, кому цікаво знати, чим живе наш навчальний заклад

Перейти до розділу
 • Історія школи

                                                           Історія Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7
  Відповідно до рескрипту Міністерства знань і освіти Австрійської імперії від 18 грудня 1872р. № 15628 в Стрию було дозволено заснувати реальну школу.
  Початок першого навчального року в Стрийській Вищій реальній школі, яка знаходилась у приміщенні сучасної СЗШ №7, відбувся 1 вересня 1873р. Було відкрито перші чотири класи. Директором школи був призначений Еразм Місінський. Цісарсько-королівська Вища реальна школа в м. Стрию проіснувала до 1880р.

  У цісарсько – королівській Вищій реальній школі за весь період її існування Детальніше...  

 • Навчальний процес

  Організація освітнього процесу

  Весь освітній процес у школі організовано на реалізацію Законів України « Про освіту» та « Про повну загальну освіту».

  1. Школа планує свою роботу самостійно відповідно до Стратегії розвитку, річного та тижневого планів. Річний план роботи затверджується рішенням педагогічної ради школи.

  2. Основним документом, що регулює освітній процес, є Освітня програма школи на навчальний рік, що складається на основі Типових освітніх програм, затверджених Міністерством освіти і науки України (надалі - МОН України). У робочому плані школи з урахуванням профілів навчання конкретизується варіативна частина державних стандартів освіти. Індивідуалізація і диференціація навчання у школі забезпечуються шляхом реалізації інваріативної та варіативної частини. Детальніше...  

 • Позакласна робота

  .

  Позакласна робота— це обов'язкова складова частина нормально організованого освітнього процесу школи. Вона проводяться паралельно з класною і служить засобом розширення, поглиблення і вдосконалення знань, здобутих учнями в закладі освіти.  Позакласна робота –є однією з форм організації дозвілля учнів, а також сукупністю різних видів діяльності, що володіє широкими можливостями позитивної дії на учнів і є самостійною сферою освітньої роботи вчителя, яка здійснюється у взаємозв'язку з роботою на уроці. Це система занять, заходів і організованого навчання учнів, що проводяться в школах і поза ними під керівництвом учителів, громадськості, органів учнівського самоврядування.

  Детальніше...

У 2020-2021 навчальному році   Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7 продовжує працювати в Проєкті ДТЕК  EnergySchool.

Перед школярами відкривається ще більше можливостей! Так,  учні 8 - х класів  опанували навчальний курс «Основи енергопостачання та енергозбереження» під керівництвом Винницької М.С.

Створено 6 міжрегіональних класів, у кожному з яких навчаються по 8 учнів з різних міст. Наші учні об’єдналися в один клас з учнями Щастинської ЗОШ №1 Луганської області. 

 

   Учасники з різних куточків України 15 жовтня познайомилися один з одним в форматі Zoom- конференції, прослухали лекцію про створення єдиної команди,  подивилися відеопрезентацію та пройшли онлайн – квест.

   Налагодження партнерських відносин між вчителями та формування ефективних учнівських команд є запорукою успіху. Цього року учні 11 – А класу вдруге опановують курс « Абетка з основ житлово – комунального управління» та онлайн – гру  « Розумний будинок»  за особливим форматом. Створення 6 міжрегіональних ефективних учнівських команд є запорукою успіху.  Учні 11 – А класу ,  які працювали  у міжрегіональному форматі проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація», взяли участь у  конкурсі на кращу композицію із вторинної сировини « Новорічна ялинка біля твого дому» та одержали цінні подарунки та диплом за успішне опанування цього курсу.  Учень 8б класу Соболєв Андрій нагороджений цінним подарунком за одержане перше місце у конкурсі. 

004 Копіювати

© 2022. Всі права захищено.