Офіційний сайт Стрийської ЗШ I-ІІІ ступенів №7
Вітаємо на оновленому сайті школи
м. Стрий вул. Коллеси, 12
(03245)-5-20-52 ДИРЕКТОР (03245)-7-12-96 БУХГАЛТЕРІЯ
school7-str@ukr.net

Офіційний сайт Стрийської ЗШ I-ІІІ ступенів №7

Вітаємо на оновленому сайті школи
МЕНЮ

Ми раді вітати вас
на офіційному сайті нашої школи!

Сайт адресований усім, кому цікаво знати, чим живе наш навчальний заклад

Перейти до розділу
 • Історія школи

                                                           Історія Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7
  Відповідно до рескрипту Міністерства знань і освіти Австрійської імперії від 18 грудня 1872р. № 15628 в Стрию було дозволено заснувати реальну школу.
  Початок першого навчального року в Стрийській Вищій реальній школі, яка знаходилась у приміщенні сучасної СЗШ №7, відбувся 1 вересня 1873р. Було відкрито перші чотири класи. Директором школи був призначений Еразм Місінський. Цісарсько-королівська Вища реальна школа в м. Стрию проіснувала до 1880р.

  У цісарсько – королівській Вищій реальній школі за весь період її існування Детальніше...  

 • Навчальний процес

  Організація освітнього процесу

  Весь освітній процес у школі організовано на реалізацію Законів України « Про освіту» та « Про повну загальну освіту».

  1. Школа планує свою роботу самостійно відповідно до Стратегії розвитку, річного та тижневого планів. Річний план роботи затверджується рішенням педагогічної ради школи.

  2. Основним документом, що регулює освітній процес, є Освітня програма школи на навчальний рік, що складається на основі Типових освітніх програм, затверджених Міністерством освіти і науки України (надалі - МОН України). У робочому плані школи з урахуванням профілів навчання конкретизується варіативна частина державних стандартів освіти. Індивідуалізація і диференціація навчання у школі забезпечуються шляхом реалізації інваріативної та варіативної частини. Детальніше...  

 • Позакласна робота

  .

  Позакласна робота— це обов'язкова складова частина нормально організованого освітнього процесу школи. Вона проводяться паралельно з класною і служить засобом розширення, поглиблення і вдосконалення знань, здобутих учнями в закладі освіти.  Позакласна робота –є однією з форм організації дозвілля учнів, а також сукупністю різних видів діяльності, що володіє широкими можливостями позитивної дії на учнів і є самостійною сферою освітньої роботи вчителя, яка здійснюється у взаємозв'язку з роботою на уроці. Це система занять, заходів і організованого навчання учнів, що проводяться в школах і поза ними під керівництвом учителів, громадськості, органів учнівського самоврядування.

  Детальніше...

Гордість школи

Дорогоцінною перлиною у золотій скарбниці духовності українського народу виблискує ім'я Т.Г.Шевченка. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця.

Для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря - це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Щорічно в Україні проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, започаткований Указом Президента України.

 

20211006 141039

 

Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини Т.Г.Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. Це справжнє свято знань, яке об'єднує навколо української мови талановитих учнів, студентську молодь, педагогів, батьків. Захід сприяє згуртованості суспільства навколо національної ідеї, вихованню у підростаючого покоління любові до рідної мови, зростанню авторитету України у світі.

Учні Стрийської загальноосвітньої школи I-III ст. №7 активно долучаються до мовно-літературних конкурсів, змагань для вшанування творчої спадщини Кобзаря.

Цьогоріч переможницею міського та обласного конкурсів стала учениця СЗШ №7 Карук Марія. З почуттям гордості та великим хвилюванням відправилась на фінальний етап конкурсу.

Із шевченківськими словами в серці висловила на папері власні думки, мрії, сподівання і побажання Марічка Карук, учениця 5 класу СЗШ І-ІІІ ст. №7. Творила сценарій до мультфільму на основі одного з віршів поета. Творчо, креативно працювала над завданням.

Цілеспрямована, наполеглива, активна, творча, допитлива, талановита дівчинка. Захоплюється літературою, пише вірші. У її маленькому сердечку - безмежна любов та повага до духовно багатої спадщини геніального поета.

Результат наполегливої праці - висока нагорода.

Карук Марія Романівна - переможниця ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка серед учнів 5-11 кл. закладів загальної середньої освіти. Нагороджена дипломом ІІ ступеня за високий рівень знань української мови, повагу до рідного слова та високу мовну культуру. Наказ підписаний міністром освіти Сергієм Шкарлетом та головою журі Дмитром Дроздовським.

Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації висловив подяку вчителю української мови та літератури СЗШ І-ІІІ ст. №7 Войтович Л.М., наставниці Карук М., за високий професіоналізм, піднесення престижу української мови, формування громадянської позиції і національної свідомості учнівської молоді.

Побажаємо Марічці подальших успіхів, наснаги, впевненості у власних силах, а також нових звершень та перемог!

 

                                                                                                                                              Вчитель української мови та літератури

                                                                                                                                              СЗШ І-ІІІ ст. №7

                                                                                                                                               Войтович Л.М

© 2022. Всі права захищено.